Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Waves $WAVE Nedir?

Waves $WAVE Nedir?

Dijital yatırım platformları olarak bilinen coinler içinde yer alan Waves $WAVE Nedir? Blockchain teknolojisinin bir getirisi olan alt coinler arasında yer alan Waves $WAVE 2018’in gözdesi olacağı yönünde iddialı bir çıkış yapmıştır. Waves $WAVE nedir, sorusunun cevabını vermek için kripto para içinde yer alan özelliklerden bahsetmek ve sonunda bütün bu özelliklerden yola çıkarak bir tanım yapmak mümkün olacaktır.

Waves $WAVE Özellikleri

Blockchain indirmeye gerek kalmadan erişilebilir cüzdan özelliğinin bulunması Waves $Wave özellikleri arasında dikkat çekmektedir.

1.Erişilebilir cüzdan özelliği Waves Lite Client için GitHub, Chrome, Android, Apple gibi mağazalardan indirme gerçekleştirilebilmektedir. Blockchain indirmeye gerek kalmaksızın Waves token saklamaya elverişlidir. Ayrıca token oluşturarak kodlama yapmak da Waves $WAVE ile mümkün olmaktadır. Token yani bir nevi madeni para biriktirme ve oluşturma işlemi için Waves $WAVE güvenilir bir dijital kumbara platformudur.

Merkezi bulunmayan bir Borsa özelliği de Waves $WAVE için geçerlidir. Waves cüzdan özelliğinde hiçbir merkeze bağlı kalmadan doğrudan ticaret yapmaya olanak sağlayan DEX eklentisi bulunmaktadır.

3.Waves ile yapılan işlemler doğrulama yöntemi için Kiralanan Kanıt prosedürü ile güvence altındadır. Bunun için madencilik yapmaya gerek yoktur.

4.Waves fiat ağ geçidi kullanmaya elverişlidir. Örneğin, USD, EUR ve Türk Lirası seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında kripto ağ geçitlerinin de devam ettiği bu dijital para birimi için belirtilen özellikler arasında yer almaktadır.

Daha birçok avantajlı özelliğe sahip olan Waves $WAVE nedir sorusunun cevabına yönelik, kısaca çeşitli para birimlerinde alınmaya elverişli olan bir dijital para birimi ifadesini kullanabiliriz.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir