Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Siacoin $SC Nedir?

Siacoin $SC Nedir?

Dijital platformda kullanılan Siacoin $SC nedir? Siacoin dijital ortamda, ticaret ve yatırım yapmak amacıyla kullanılan kripto para birimlerinden biridir. Ayrıca Siacoin $SC nedir, sorusunun yanıtı olarak, bütün kullanıcıların bir ağ üzerinde bilgisayarlardaki depolama alanını rahatlatmak amacıyla katkıda bulunan bir ortam ifadesi belirtilmektedir .

Siacoin $SC Özellikleri

Siacoin $SC özellikleri şöyledir:

Siacoin $SC kişilerin belge, fotoğraf ve çeşitli içerikleri saklayabilecekleri bir bulut depolama ortamıdır.

Açık kaynak kodlu olmasının yanında blockcahin tabanına bağlı, merkezi bulunmayan bir hizmet sağlamaktadır.

Siacoin $SC, kullanılmayan depo alanlarını birleştirerek şifrelenmiş ve merkezi bulunmayan bir depolama hizmetini block zincir ile birleştirerek ortaya çıkarmaktadır.

Siacoin $SC nasıl çalışır?

Alıcılara depolama alanı sağlayan Siacoin $SC nasıl çalışır?

Siacoin, Sia ortamını kullanman amacıyla geliştirilen bir kripto para sistemidir. Herkesin bilgisayarına alan kiralamaya müsait bir yapısı bulunmaktadır. Bunun karşılığında Siacoin $SC olarak ödeme almaktadır. Yapılan bir anlaşma karşılığında Sia ağına yüklenen bilgiler ve belgeler anlaşılan süre boyunca saklanmaktadır. Anlaşmanın sona ermesi durumunda Sia Host merkezine yeni bir ödeme gönderilmektedir. Ancak saklanmak sözüyle alınan belgelerin kaybedilmesi durumunda Sia bulut sistemleri ödeme alamamaktadır. Karşılılklı yapılan bu sözleşme, hem kaynak sağlayıcı sistem hem de kaynak hizmeti alan kişiler için karşılıklı bir güvence anlamına gelmektedir. Sia ve Siacoin ilk olarak 7 Haziran 2015 tarihinde piyasaya sürülmüş bir sistem olarak bilinmektedir.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir