Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Raiblocks $XRB Nedir?

Raiblocks $XRB Nedir?

Raiblocks $XRB, kripto para birimleri içinde yer almaktadır. Sadece bir kripto para ifadesi Raiblocks $XRB nedir, sorusunun cevabı olmamaktadır. Raiblocks $XRB Nedir, sorusuna yanıt olarak: “Yüksek verimlilik sağlayan ve ölçeklendirilebilir özellikli, performans bakımından sınır tanımayan kripto para birimi ifadesi daha uygun olmaktadır.

Bütün bu işlemleri yapmaya müsaade eden Raiblocks $XRB, kendine özel blok zincirler kullanmaktadır. Sistem adı Proof of Stake olan Raiblocks kripto para yaklaşık olarak 1,7 GB büyüklüğünde deftere sahiptir.

Raiblocks $XRB Avantajları

Raiblocks $XRB avantajları açısından incelendiğinde kripto para birimi, ücretsiz ve anında işlem yapma özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Alabildiğine geniş bir ölçeklendirme sistemi kullanması dolayısıyla eşler arası işlemlerde ve yapılacak olan transferlerde oldukça hızlı yol alınmasını sağlamaktadır.

Çalışma sistemi içinde daha önceden yapılan madencilik çalışmalarına dayanarak yeniden madencilik yapılmasına ihtiyaç duymaması bir diğer avantajdır. Bütün paranın kendiliğinden çeşitli işlemler için dağıldığı bilinmektedir. Raiblocks $XRB nedir ve avantajları gibi konularda bilgi verdikten sonra biraz da çalışma sistemine değinelim.

Raiblocks $XRB Çalışma Sistemi

Raiblocks $XRB çalışma sistemi açısından bakıldığında bir ağ üzerinden bütün hesaplara blok zincir bağlantısı kuran blok kafes yapısının var olduğu görülmektedir. Yani, her hesap kendi bakiyesine ve işlem geçmişine yönelik olarak olaylar silsilesi ile birbirine bağlanmaktadır. Bir hesap sahibinin sadece kendi hesap zincirini değiştirebildiği bu sistemde görülmektedir. Geleneksel blok zincir yapısından tüm defter tüm kullanıcı hesapları dış etkenlere bağlı olarak değişikliğe uğrayabilirken bu sistemde, kişiler sadece kendi bakiyeleri üzerinde söz sahibidir.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir