Anasayfa / Altcoin / Po.et $POE Nedir?

Po.et $POE Nedir?

Dünya çapında birçok yerden yatırım yapmak amacıyla kullanılan Po.et $POE Nedir?

Dünya çapında kullanıldığı bilinen Po.et $POE ve diğer kripto para türevleri ülkemizde de gittikçe popüler olmaya başlamıştır. Bu para birimi sayesinde büyük kazanç elde eden kişiler bulunmaktadır. Herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilen Po.et $POE nedir ve kripto para ile ilgili diğer ayrıntılar yazımızda yer almaktadır.

Po.et $POE Özellikleri

Po.et $POE özellikleri açısından yaptığımız incelemede, bize kripto para birimleri açısından iyi ve bilinen firmaların da içinde yer aldığını öğrenmekteyiz. İyi bilinen ve tanınan firmaları kapsayan referansları sayesinde 31 Aralık 2017’da Coin Market Cup içinde yer aldığı Po.et $POE için belirtilen bir diğer özelliktir. Bu başarı yaşanan %57’lik talep artışı neticesinde gerçekleşmiştir.

Po.et $POE ile ilgili belirtilen genel özellikler ise Blockchain temelli bir çalışma sürdürdüğü, şeffaf içeriği sayesinde güvenilir olduğudur. Ayrıca çalışmak için bir merkeze bağlı kalmaya ihtiyaç duymaması, esnek yapıya sahip olmasının dışında açık kaynak kodu ile hizmet vermesi ve denetime tabii olması Po.et $POE özellikleri arasında bulunmaktadır.

Po.et $POE Nasıl Çalışır

Po.et $POE özellikleri arasında yer alan bir diğer bilgi de: “Po.et $POE Nasıl çalışır?” sorusunun cevabıdır: Kullanıcılar, ürettikleri içerikleri kripto para sistem ağına kaydetmektedir. Bu kayıtla birlikte Po.et $POE kripto para, kullanıcılarına bir lisans vermektedir. Böylece içerik ağı ve yayıncı arasında internet ağı kurulması sağlanmaktadır. Kısa isminin POE olduğu ve Proof of Existence adı ile Po.et olarak ifade edilen evrensel bir defter yapısı özelliğindedir. Dijital defter, dünyada var olan dijital içeriklerinin sahiplerini ispatlamak adına kurulmuştur.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Yatırım İçin En İyi Altcoins Nasıl Seçilir?

Kripto pazarında, Bitcoin en değerli dijital varlık olmaya devam ediyor. Bunun nedeni, hem teorik hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir