Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / MonaCoin $MONA Nedir?

MonaCoin $MONA Nedir?

Kripto paraların arasında ilk kez bir devlet tarafından oluşturulan para birimi olmasıyla beraber MonaCoin önemli bir yere sahiptir. Japonya’nın ilk kripto parası olmasıyla beraber MonaCoin, MONA olarak da biliniyor. Japonya’daki dükkân veya mağazalarda aktif olarak kullanımı destekleniyor olmasıyla beraber, güven veren altcoinler arasında listeleniyor.

Çığ gibi büyüyen kripto para piyasalarında sahip olduğu kurumsal ve devlet destekli yapısıyla beraber MonaCoin sahip olduğu önemi katlıyor. Aktif olarak kullanımda olmasıyla beraber gerçek hayatın içerisinde değer olarak kabul edilen nadir kripto para birimleri arasında bulunuyor.

MonaCoin Madenciliği Yapılabilir Bir Coin mi?

MonaCoin, $MONA madenciliği yapılabilen coinler arasında yer alıyor. En güvenilir kripto paralar arasında yer almayı başarmış olmasıyla beraber aynı zamanda geleceği de oldukça parlak bir kripto para birimi olarak ön planda yer alıyor. MonaCoin, AMD veya Nvidia ile gerekli sistemlerin oluşturulmasıyla beraber madenciliği yapılabiliyor. Hâli hazırda aktif olarak 4-5 farklı kripto para borsasında yer alıyor olmasıyla beraber, alım satım yapabilme noktasında büyük kolaylıkları beraberinde getiriyor.

MonaCoin hem madenciliğinin yapılabiliyor olması hem de Japonya tarafından devlet desteğiyle sunulan bir kripto para birimi olmasıyla birlikte 7 USD seviyesinde işlem görüyor. İlk olarak tasarlandığı zaman dilimlerinde kripto para borsalarında 0,06 USD seviyelerinden satılıyor olmasıyla beraber, artmış olan değerinin daha da üzerine çıkması hedefler arasında yer alıyor. 

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir