Anasayfa / Bitcoin / Kripto Para İçin 10 Faydalı Satın Alma İpuçları

Kripto Para İçin 10 Faydalı Satın Alma İpuçları

İnternet, dijital para birimlerinizi takas etmek için bitcoin takas ipuçları, püf noktaları ve kurallarla doludur, ancak gerçeği söyleyelim, dünyadaki hiç kimse size karlar için tam kapsamlı bir strateji veremez. Kripto ve diğer pek çok pazar dinamik ve tahmin edilemez. Hangi cryptocurrency’i satın alacağını söylerken insanlara güvenmeyin. Her zaman kendi araştırmanızı yapın.

Ancak bu makaleyi okuduktan sonra, umarım en azından bitcoin ticareti hakkında daha iyi bir anlayışa sahip olacaksınız ve iyi bir bitcoin yatırımı için şansınızı nasıl artıracağınızdan bahsedeceğiz.

Daha Küçük Bir Yatırımla Başlayın

Her türlü ticaret veya yatırım için ilk kurallardan biri, asla kaybedebileceğinizden daha fazla yatırım yapmamaktır. Piyasa oldukça değişken, bu da büyük dalgalanmaların birkaç gün, birkaç dakika, hatta birkaç saniye içerisinde gerçekleşebileceği anlamına geliyor.

Başlarken paranızın küçük bir yüzdesini yatırmak daha akıllıca olur. Bu şekilde, kendinizi pazara aşina hale getirebileceksiniz.

Sivri Ticareti Yapmaya Dikkat Edin

Olası bir senaryo, çoğu insanın hafta sonları yalnızca Pazartesi günkü hesaplarına yatırılacakları çok büyük miktarda para yatırmasıdır. Bu insanların büyük bir yüzdesi o zaman gün içinde çok şey satın alırsa, geçici olarak büyük ölçüde artan bitcoin ve diğer kripto para birimleri değerlerine neden olabilir. Yüksek bir şekilde satın almaktan kaçınmak söz konusu olduğunda, bir eksiklikten korkma.

Çeşitlendirmek

Tüm yumurtalarını bir sepete koyma. Varlıklarınızı çoklu kripto paralarına ayırarak, riskinizi azaltabilirsiniz çünkü farklı kripto para birimleri farklı zamanlarda en yüksek ve en düşük değerlere sahiptir. Altın, gümüş veya geleneksel borsa gibi diğer yatırım seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Yatırımınızı yalnızca farklı varlıklar üzerine yaymak değil, zaman içinde yaymak da iyi bir fikirdir. Bu, bir kerede hepsini alıp satmak değil, daha küçük artışlarla yapmak anlamına gelir.

Piyasa Hareketlerini Takip Edin

Toplumdaki gelişmeleri ve kripto pazarındaki dalgalanmaları takip ederek kendinizi eğitin. Sitemizdeki dijital para birimlerinin gerçek zamanlı değerini kontrol edin!

Ekosistemin Aktif Gelişimi

Günlük işlem hacmi yüksek ve aktif bir topluluğa sahip olan paraları arayın. Twitter ve Facebook gibi popüler sosyal medya platformlarında jeton / projeye göz atın. Bazı topluluklarda Telegram, Slack veya Discord’ta sohbet grupları da bulunur.

Yeni Blok Zinciri Projelerinin Oluşturulmasını İzleyin

Bazı şirketler çeşitli alanlarda somut çözümler sunuyor, ancak birçoğu da yutturmaca dışında hiçbir şey satmıyor. Aralarında ayrım yapmak bazen çok zor olabilir.

Birçok şirketin ICO’ları veya ilk madeni para teklifleri vardır. Kripto jetonlarını satın aldığınız ve firmanın ürününü çıkardığında değer kazanması ve jetonlar için bir kullanım çantası sağlaması umuduyla bir kitle fonlaması stratejisidir.

Uygun araştırma olmadan paranızı bu belirteçlere asla yatırmayın. Çoğu zaman vaat ediyor olacaksınız.

Hakkında Editor Amca

Bunlara göz atın!

Kar ve Yeni Başlayanlar İçin Bitcoin Ticareti

Bitcoin ticareti, profesyoneller veya yeni başlayanlar için son derece karlı olabilir. Pazar yeni, arbitraj ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir