Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / ETHLend $LEND Nedir?

ETHLend $LEND Nedir?

Bitcoin öncülüğünde adeta mantar gibi türeyen birçok alt coin piyasaya çıkmıştır. Onlardan biri olan ETHLend $LEND hakkında da merak edilen bir sürü ayrıntı bulunmaktadır.

Dijital yatırım araçları olan coinler, dünya çapında bir kesim tarafından benimsenmişken hala dünya üzerindeki birçok kişi bu yatırım araçlarına uzak durmaktadır. Bunun nedeni ise tamamen dijital ortam üzerinden gerçekleştirilen işlemler neticesinde kazanç sistemine dayanıyor olmalarıdır. Peki, alt coinler içinde yer alan ETHLend $LEND Nedir? Alt coinler arasında bulunan ETHLend $LEND ile ilgili ayrıntılar alt başlıklar halinde verilmektedir.

ETHLend $LEND Nedir?

ETHLend $LEND nedir sorusu alt coinler konusunda meraklı olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Ethereum Smart sözleşmesi ile gündeme gelmiş olan ETHLend $LEND, dünyanın hangi noktası olduğu fark etmeksizin düşük faiz oranıyla kredi almayı sağlayan dijital bir kredi aracıdır. Dijital kredi birimi için dikkat çekici olan özellik, faiz oranlarının dünyanın her yeri için aynı olmasıdır. Öğrendiğimize göre bunu yapmaktaki amaç, bankaları devre dışı bırakarak kredi almak isteyen herkes için eşit şartlar oluşturmaktır.

ETHLend $LEND Özellikleri

ETHLend $LEND özellikleri şu şekilde ifade edilmektedir:

ETHLend $LEND bir merkeze bağlı olmaksızın faaliyet göstermektedir.

Ethereum ağı ile hizmet vermektedir.

Eşler arası borç verme sistemi üzerine kuruludur.

Güvenli bir Blockchain sistemi olduğu vurgulanmaktadır.

ETHLend $LEND İle Diğer Alt Coinler Arasındaki Fark

ETHLend $LEND ile diğer alt coinler arasındaki fark açısından yaptığımız inceleme bu alt coinin diğer coinlerden farkını bu sistemin borç alan ve borç veren kişi arasında sözleşme imzalanması esasına dayandığını göstermektedir. Yani ortada bir ürün varlığı söz konusudur ve bu geliştirilmeye çabalanmaktadır.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir