Anasayfa / Ethereum / Ethereum’a Yatırım Yapmanın 5 Püf Noktası

Ethereum’a Yatırım Yapmanın 5 Püf Noktası

Ethereum çok geçmeden çok umut verici bir şifreleme parası haline geldi. Elektronik para birimi, bildiklerinin yatırım yaptığı gibi düzenli bir şekilde artıyor çünkü Bitcoin gibi fırlatacağını düşünüyorlar. Ethereum’u alıp satmak, yeni başlayanlar için göz korkutucu bir görev olabilir. Başlamak için, şifreleme para birimi ticareti asla hisse senetleriyle karıştırılmamalıdır. Bu, yıl sonunda temettü alamayacağınız gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Ethereum’u satın aldığınızda, değeri artar, saklar ve daha sonra satarsınız. Genel kural uyarınca, fiyatı düşük olduğunda kripto para birimini satın almalı ve yatırımınızdan maksimum getiri elde etmek için fiyatı yükseldiğinde satmalısınız. Bu değerli kripto para birimine yatırım yapmak istediğinizde size rehberlik edebilecek ipuçları aşağıdadır.

Araştırmanı Yap

Ethereum’a yatırım yapmaya karar verdiğinizde yapılacak ilk şey internette biraz araştırma yapmak. Bu, neye bulaştığınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. İşin iyi yanı, internette sizi bu konuda aydınlatabilecek çok fazla kaynak bulunması. Günün sonunda, bu şifreli para biriminin ardındaki mantığı bileceksiniz, ki bu da karşılığında bilinçli bir karar vermenizi sağlayacaktır. Daha önce Ethereum ve diğer kripto para birimleri satın alan profesyonel bir finansal danışman veya arkadaştan uzman tavsiyesi bile alabilirsiniz.

Küçük Başla

İlk kez yatırımcıların Ethereum alırken az para harcaması önerilir. Bunun nedeni, dijital para biriminin hisse senetleri ve kağıt para gibi devlet tarafından düzenlenmemesidir. Kripto para birimi bu nedenle iç çevrelerdeki insanlar tarafından manipüle edilebilir ve bir uyarı vermeden ezilebilir. Böyle bir durumda, tüm paranızı kaybedersiniz. Bu nedenle, bu tür istenmeyen sınırlamaların yol açtığı sıkıntıları önlemek için kendinizi zenginlerin arasında görseniz bile, az para harcamanızı tavsiye ederiz. Unutmayın, paranız iz bırakmadan ince havaya karışabilir.

Yumurtalarınızı Tek Sepet İçine Koymayın

Ethereum için bütçelendikten sonra, tüm parayı sadece bir dijital para birimi almak için kullanmamalısınız. Bunun nedeni, yakın gelecekte kripto para biriminin artacağının garantisi olmamasıdır. Aslında, dijital para birimi, yatırım yaptıktan hemen sonra amortismana neden olabilir. Yatırımınızı farklı kripto para birimleri alarak koruyabilirsiniz. Bu korunma gibidir. Bu stratejinin avantajı, bir dijital para biriminin diğerlerinin istikrarlı bir şekilde yükselirken derinlere dalabilmesidir. Böyle bir senaryoda, çeşitlendirme Ethereum’daki düşen fiyatlara karşı koymanıza yardımcı olacaktır.

Güvenilir Bir Cüzdan Bulun

Ethereum değişim platformu asla banka gibi kullanılmamalıdır. Bunun nedeni, güvenlik açığından dolayı çevrimiçi platformun saldırıya uğraması olabilir. Kârınızı Ethereum satışından kazandığınızda, dijital parayı her zaman güvenli bir para cüzdanına taşımalısınız. Bu şekilde, yönetmek daha kolaydır, çünkü çoğu çevrimiçi cüzdan burada kalır.

Sabırlı Ol

Ethereum’a yatırım yapmak, zengin bir hızlı program değildir. Aslında, kârlar bir azizin sabrına sahip olanları kandırıyor. Ethereum’u satın aldığınızda, yıllar olmasa da birkaç ay unutmanız ve takdir etmesini beklediğiniz diğer şeylere odaklanmanız gerekir. Dijital para biriminizi birkaç gün veya hafta sonra elden çıkarırsanız, sadece küçük bir kar elde edersiniz.

Hakkında Editor Amca

Bunlara göz atın!

En İyi Ethereum Madencilik Kuleleri

Ethereum madencilik kuleleri, ETH’yi maden yapmak için özel olarak tasarlanmış donanım parçalarıdır. Ethereum iki tip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir