Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Enigma $ENG Nedir?

Enigma $ENG Nedir?

Enigma coin de dijital para birimleri arasında son dönemde revaçta olanlardan bir tanesi. İyi ama Enigma $ENG Nedir? Bu soru yeni yatırım ortamları ve araçları arayışında olan birçok kişi için merak konusudur.

Enigma $ENG nedir, sorusunun daha genel ifadesi ise şu şekilde yapılmaktadır: MIT (Massachusetts Institute of Techology) çalışanlarının gerçekleştirdiği proje Enigma Coin olarak ifade edilmektedir. Coin borsası içinde dikkat çeken altcoinler sınıfında yer almaktadır.

Enigma $ENG Kuruluş Amacı

Hala geliştirilme aşamasında olduğu ifade edilen Enigma $ENG kuruluş amacı şöyle ifade edilmektedir: Kripto para birimleri üzerine yapılan yatırımların güncel olarak bütün yatırımlardan çok daha pratik ve güvenli olmasının sağlanmasıdır.

Enigma $ENG Avantajları

Catalyst isimli projede yer alan Enigma Coin $ENG avantajları şunlardır:

Kripto para birimlerine yapılan yatırımlar genellikle bilgisayar temellidir. Sanal zekâ ile kripto para ticareti yapmak birçok yatırımcıyı cezp etmektedir.

Enigma $ENG ile bütün uygulamalar birleştirilerek bütün işlemlerin tamamının çok daha fazla ölçeklendirilebilmektedir. Hızlı işlem yapılabilmesi de ekstra bir avantajdır.

Diğer kripto para sistemlerinde ödemelerin durdurulması başta olmak üzere yaşanan birçok aksaklık nedeniyle kullanıcıların zarar ettiği söylenmektedir. Enigma Coin bu eksikliklerin giderilmiş bir versiyonu olarak piyasa sürülmüştür.

Diğer coin sistemlerinde yer alan eksikliklerden yola çıkarak geliştirilen Enigma Coin para biriminin arz talep dengesine cevap vermede daha etkili bir sistem olduğu ifade edilmektedir.

Enigma $ENG’in Kurucuları:

Enigma’nın kurucuları arasında Bir Türk olarak Can Kısagün de bulunmaktadır. Enigma MIT desteklidir ve Kurucuları MIT kökenlidir.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir