Anasayfa / Genel / En İyi Ripple (XRP) Coin Cüzdanları

En İyi Ripple (XRP) Coin Cüzdanları

Son 2-3 yılda, dijital para birimleri gün geçtikçe popülerlik kazanıyor. Popülerliklerinin arkasındaki sebep, fiyattaki artışıdır. Bugün dünyanın en pahalı para birimi Bitcoin gibi Dijital para birimidir. Ancak Bitcoin, biri dijital para birimleri hakkında konuştuğunda bilmeniz gereken tek para birimi değil. Ripple sikke (XRP) dahil olmak üzere pek çok başka vardır. Ripple, diğer tüm dijital para birimlerinin ardındaki nedenler olarak bilinir.

Bugün, XRP’nin değeri günden güne artmaktadır. XRP’nin popülaritesinin ardında pek çok neden var, bunlardan biri Google’ı ve diğer popüler isimleri içeren yatırımcıları. Bu, XRP için yatırımcıların gözünde güven faktörünü getiriyor. Bu nedenle BTC’ye gücü yetmeyen yatırımcılar XRP satın almayı ve paralarını bu para birimine yatırmayı tercih ediyor.

Ledger Nano S

Ripple XRP’in cebinizde olabileceğini hayal edin. Evet, bu sadece Ripple XRP ile değil, Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere diğer dijital para birimleri ile de mümkündür. Ledger Nano S, dijital para birimi için tasarlanmış bir cüzdandır. Dijital para için geliştirilen diğer cüzdanların aksine, bu cüzdan aslında cebe dokunabilen ve cebinizde taşınabilen fiziksel bir görünüme sahiptir.

Bu cüzdanı kullanıcılar için daha güvenli ve güvenli hale getirmek için, geliştiriciler ona ekstra güvenlik özellikleri ekledi. Cüzdanınızı bir yerde kaybederseniz ya da bir başkası cebinizden veya başka bir yerden çalarsa, kişi sizin İzniniz olmadan Ripple jetonunuza erişemez. Şirket, cüzdanınız için bir şifre belirlemenize izin vererek, daha güvenli hale getirme seçeneğini ekledi.

Atomic Wallet

Atomic, 300’ün üzerinde para ve jetonu destekleyen, çok para biriminde bulunan ücretsiz Ripple XRP cüzdanıdır. Anımsatıcı bir tohum tarafından korunan kullanıcı dostu bir arayüzde XRP’yi güvence altına alabilir, yönetebilir, değiştirebilir ve satın alabilirsiniz. Paranı tamamen kontrol edebiliyorsunuz

Atomic’te, fonlarınıza yalnızca tam olarak erişebilirsiniz. Atomic Wallet, cihazdaki zekayı kullanır ve tüm özel anahtarları bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda depolar. Gizliliğiniz, ayarladığınız parola ve 12 kelimelik bir hatırlatıcı tohum tabiri ile iyi korunmaktadır.

Toast Wallet

Toast Cüzdanı, Ripple XRP’nizi depolamak için kullanılan en uygun cüzdanlardan biridir. Ripple mağazası, bu cüzdanda herkesin kolayca kullanabileceği şekilde oldukça basittir. Transfer edilen fonlar için çok fazla güvenlik sunar. Aşağıda bu cüzdanın ana özellikleri bulunmaktadır.

Bu cüzdanın ilk özelliği, neredeyse tüm platformlarda kullanılabilmesi. Kullanıcılar, Windows, Android ve hatta iOS kullanıp kullanmadıklarını kullanabilir. Bu cüzdanın ayrı uygulamaları her platform için mevcuttur.

Coinpayments

CoinPayments, dijital para biriminizi çevrimiçi olarak cüzdanlarında saklamanızı sağlayan bir kripto para birimi ödeme sitesidir. Fiziksel banka çalışmanızla aynı şekilde çalışır. İşlem ücretlerinin sadece% 0,5 olduğu 1300’den fazla farklı türde altcoin kabul ediyorlar. Bu ücret her türlü yatırımcı için aynıdır. Şirket Kanada’da kayıtlı ve yerleşik olup en güvenilir ve yasal kripto para birimi ödeme platformlarından biri olarak bilinir.

Diğer kripto para birimi platformları gibi CoinPayments, altcoin’lerinizi yalnızca ağları üzerinden almanız ve yatırmanızla sınırlı kalmaz, aynı zamanda paranızı çevrimiçi alışveriş amacıyla kullanmanıza da izin verir. Bugün, CoinPayments’ı ödeme yöntemi olarak kabul eden binlerce çevrimiçi mağaza var.

Hakkında Editor Amca

Bunlara göz atın!

Kripto Para Yatırım Yapmadan Önce İzlenecek 4 İpucu

Kripto para birimine yatırım yapmak ister misiniz? Paranızı koymadan önce çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmanız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir