Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Electroneum $ETN Nedir?

Electroneum $ETN Nedir?

Electroneum‘u henüz duymamış olabilirsiniz ancak yakında epey ismini duyacağız gibi görünüyor. Son zamanlarda bir ‘coin’dir gidiyor, dijital para gün geçtikçe daha çok hayatımıza giriyor. Çoğu kişi bitcoine yatırım yaptı, koltuğunda arkasına yaslandı ve olacakları bekliyor. Fakat kripto paralar üzerine para yatırmak çok da kolay değil. Küsüratlar, hesaplamalar biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Electroneum biraz daha kolay bir dijital para platformu sunuyor.

Electroneum $ETN Ne İşe Yarar?

Electroneum, kripto para birimlerinin erişilebilirliğini artırmayı vaat eden bir mobil şifreleme hacmidir. Para birimi, mobil oyun ve çevrimiçi kumar pazarlarını yakalama hedefiyle oluşturuldu.

Electroneum‘un asıl hedefi mobil dünya. Mobil uyumlu, hızlı işlemler ve kolay mikro ödemeler için uyumlu. Her türlü bilgisayar ve mobilde desteği var ve telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile telefondan electroneum biriktirebiliyorsunuz.

Electroneum (ETN) ilk mobil sanal para birimidir.Mobil madencilik mevcuttur.Cryptopia borsasından ltc,doge ve btc ile satın alabilirsiniz.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Bitcoin Dark $BTCD Nedir?

Bitcoin Dark $BTCD nedir, sorusunun cevabı olarak Bitcoin teknolojisinin kripto para sistemi içinde yer alan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir