Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Eidoo $EDO Nedir?

Eidoo $EDO Nedir?

Eidoo son dönemde önem kazanmaya başlayan coinlerden bir tanesidir. Peki, Eidoo $EDO Nedir? Bu kripto para birimi, dijital ortamda varlık kazanmak, dijital satım ve alım gerçekleştirmek, para aktarımı yapmak gibi işlemler için ortaya çıkmış dijital para şeklinde tanıtılmaktadır. Basit ve güvenlikli bir sistem ağı olarak geliştirilen Eidoo $EDO, döviz bozdurma, dijital kimlik çözümlemesi yapma gibi işlemlere olanak tanımaktadır. Dijital ortamda yaşanan parasal işlemlere çözüm sağlamak da bu kripto paranın işlevlerinden bir tanesidir. Bu işlemleri yapmak için herhangi bir merkeze bağlılık göstermediği de bilinmektedir.

Eidoo $EDO Cüzdan

Eido $EDO Cüzdan, kripto para birimi için çekirdek proje özelliğinde tasarlanmıştır. Çok varlıklı bir cüzdan olacağı, mobil dijital dünya içinde aktif olacağı vurgulanmaktadır. Bilgisayara bağımlı kalmaksızın ve detaylı yapılandırma süreçlerine gerek duymadan kolay bir kontrol yapmaya olanaklı olacağı da ifade edilmektedir. Ayrıca bu kripto para birimi için yapılması tasarlanan özellikler arasında dijital kimlik çözümlemesi işlemlerinin yer alacağı belirtilmektedir. Web üzerinden iş yapan kuruluşların kimlik doğrulaması sistemini kullanarak kolay yoldan kimliklerini kanıtlayabilecekleri bu sistem için ifade edilen özelliklerden bir tanesidir.

Eidoo Almak İstiyorum

Eidoo almak istiyorum diyenler için bu dijital paranın alınabileceği yerleri araştırdık. Bunlar:

  • Bitfinex
  • Binance
  • Okex
  • HitBTC
  • EtherDelta
  • Decentrex olarak ifade edilmektedir.

Bu merkezlere başvurarak alınan Eidoo $EDO sayesinde kimlik doğrulaması olmaksızın işlem yapmak mümkün olmaktadır. Borsadan satın alma yapacak olan kişiler için bu özellik büyük avantaj sağlamaktadır.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir