Web Analytics
Anasayfa / Genel / Coinex borsasının kendi token’ı olan $CET nedir? Ne kadar kazandırır?

Coinex borsasının kendi token’ı olan $CET nedir? Ne kadar kazandırır?

Coinex borsası kripto para dünyasının en bilinen oyuncularından Bitmain şirketi destekli bir borsa. Bu borsa kendi tokeni olan $CET ile kullanıcılarına Dividend sistemiyle para kazandırıyor.

Coinex borsası belki de kripto dünyasının en güvenilir borsalarından biri olarak görünüyor. Peki Coinex borsasının kendi tokenı olan $CET nedir? Ne işe yarar? Neden $CET almalıyım?

10 milyar adet supply miktarı olan, coinex borsasının kendi tokenı, elinde bulunduranlara borsadaki yapılan işlemlerle elde ettiği fee miktarının %80ni dağıtmaktadır. Yani piyasa yukarı mı gidiyor aşağı mı farketmiyor.

Gece saat 3 ile 4 arasında *gift* ibaresiyle hakkınıza düşen payı alıyorsunuz. Misal $ETC ‘ye pump geldi ve borsada fazlasıyla işlem olunca, sabah kalkınca hesabınızda küçük de olsa bir $ETC miktarı görüyorsunuz. Fazlası var ..

Elinizde CET bulunduruyor ve *lock* işlemi ile kitlerseniz (24 saat kilitleniyor) yaptığınız al-sat işlemlerinde ödediğiniz fee miktarının bir kısmı size geri geliyor. (Lock sistemini kullanmak için coinex borsasında kimlik onaylı üyeliğiniz olması gerekmektedir.) Yani hem CET tuttuğunuz için para kazanıyor, hem de al-sattan yeni CETler kazanıyorsunuz.

Coinex Borsası kimin?

Coinex borsası, bugün itibariyle 15 milyar $ değer biçilen @BITMAINtech firmasına ait.

Coinex Borsasına nasıl üye olunur?

Coinex borsasına www.coinex.com sitesine girip üye olabilirsiniz. Dividend için kimlik onaylı üyeliğe ihtiyacınız olmuyor. Hemen borsaya üye olup, $CET satın alıp günlük kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Ancak Trade-driven Mining yapmak istiyorsanız bunun için kimlik onaylı üye olmanız gerekmektedir. Coinex Borsasına kimlik onaylı üye olmak diğer borsalar kadar zor değil, Account bölümünde My info kısmında ID Verification sekmesinden kimlik onaylı hale getirebilirsiniz.

Coinex borsasında kimlik ile üyelik yükseltme

Aynı zamanda coinex borsasında BHC paritesi de trade için kullanılmakta. İstediğiniz coini BCH paritesi üzerinden de alıp satış yapabilirsiniz.

Coinex borsasının Android ve iOS uygulaması da bulunmaktadır. Kolay kullanımı ve şık tasarımıyla tercih sebebi olabiliyor. Karışıklıktan uzak bir yapısı var. Trade yapmak bu borsa ile gerçekten çok daha kolay.

Yukarıda da yazdığım gibi $CET kazançlı bir coin. Hatta özellikle hiç bir borsada henüz listelenmemiş Airdropları kovalamak yerine $CET satın alıp günlük hesabınıza gelen coinleri sayabilirsiniz.

Konuyla alakalı sorularınızı sayfanın yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.

Coinex borsasına üye olmak için buraya tıklayın.

www.coinex.com

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

3D Secure Sistemi Nedir? Nasıl Kullanılır?

3D Secure Sistemi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Her geçen gün yeni bir kredi kartı dolandırıcılık olaylarıyla karşılaşıyoruz. 3D Secure sistemi artık tüm …

9 Yorumlar

  1. Yazı için teşekkür ederim. Coinex’e üye oluyorum ben de bir deneyeceğim.

  2. Sürekli para kaybediyoruz. Muhtemelen ben buna girince bunda da para kaybedeceğim. Kar ettiğim an çıkacağım bu kripto işinden.

  3. Ben bir kaç gün oldu kullanıyorum borsa güzel gerçekten ve her gece ben uyurken bir sürü coin birikiyor.

  4. Gelen coinleri nerden görebiliriz acaba?

    • Gelen coinlerinizi Wallet kısmında Asset History bölümü var oraya tıklayarak detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Operation kısmında gift yazanlar Dividend ile kazandığınız coinleri gösteriyor.

  5. Aldık bakalım ne olacak.

  6. Gelen coinlerinizi Wallet kısmında Asset History bölümü var oraya tıklayarak detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Operation kısmında gift yazanlar Dividend ile kazandığınız coinleri gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir