Anasayfa / Bitcoin / Bitcoin Ticaretine Başlamadan Önce Bu Uyarılara Dikkat Edin

Bitcoin Ticaretine Başlamadan Önce Bu Uyarılara Dikkat Edin

Gerçek şu ki, bitcoin şu anda en sıcak ticaret pazarı. Bu noktada borsa, petrol ticareti, altın ticareti ve diğer piyasalardan daha sıcaktır. İnsanların bunun sıcak bir pazar olmaya devam edeceğine inanmalarının sebebi, blok zincir teknolojisinden kaynaklanıyor. İşlemlerin merkezi bir değişim olmadan gerçekleşmesini sağlayan şey budur. İşte trend çizgileri çizmeye ilişkin başka bir strateji.

Kar için işlem bitcoin aslında evrensel bir kripto para birimi ticaret stratejisidir. Bugün itibariyle işlem görmeye hazır kripto para birimlerinden herhangi biriyle işlem yapmak için kullanılabilir. Kripto para birimleri hakkında henüz bilgi sahibi değilseniz, önce kısa bir tanıtım ile başlamak en iyisidir.

Bitcoin Ticaretine Nasıl Başlanır?

Bitcoin alım satım işlemine başlamak için ihtiyacınız olan ilk şey bir bitcoin cüzdanı açmak. Bitcoin cüzdanınız yoksa, Coinbase adındaki en büyük cüzdandan birini açabilirsiniz.

Bitcoin yatırımcıları aktif bir şekilde bitcoin ticareti ve yatırımları için en iyi çözümleri arıyorlar. Bu makalede, burada açıklanan en iyi yöntemlerden bazılarına sahibiz. Bu bitcoin bilgeliğini deneme yanılma yoluyla öğrendik ve şu anda neyin işe yaradığını size göstereceğiz. Öğrettiğimiz yöntemler bitcoin fiyatına bağlı değildir.

Kripto para birimi ticareti yaparken para kaybetmenin mümkün olduğunu ve sermayenin risk altında olduğunu lütfen unutmayın. Bunun nedeni hala ticaret ve spekülatif doğasıdır. Bu nedenle, canlı parayı riske atmadan önce demo alım satım yapmanızı her zaman öneriyoruz.

Bitcoin stratejileri, bitcoin nakitlerinin yanı sıra diğer şifreleme işlemlerinde de alım satım için kullanılabilir. Aslında, bunu herhangi bir işlem aracı için bir ticaret rehberi olarak kullanabilirsiniz. Blockchain teknolojisi, bilgiye nasıl erişileceği konusunda ileri bir adımdır. Birçok şirket kendi lehine kullanmak için uygulamalar geliştirmeye başlıyor. Dijital para ticareti yaparken gerçek bir para birimi gibi görünmeyebileceğini unutmayın. Ama aslında gerçektir. Bitcoin satın almadan önce sağlam bir plan yapın ve şifreli para birimi piyasalarını küçümsemeyin. Teknik analizinizi, sanki diğer enstrümanlarla günlük işlem yapacak gibi yapmalısınız.

Bitcoin ve Kripto Ticaretinde En İyi Borsalar

Bitcoin’in günlük işlemciler arasında bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, birçok farklı Bitcoin borsalarının mevcut olmasıdır. En iyi Bitcoin takasını bulmak birçok farklı faktöre bağlı olacaktır. Bunlar, ülkeniz, tercih ettiğiniz ödeme şekli, ücretler, limitler, likidite ihtiyaçları ve diğer faktörleri içerir.

İşte piyasadaki en iyi kripto borsalarından bazıları:

Coinbase dünyanın en büyük kripto değişimidir. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa’daki ülkelerin çoğunda bulunur. Birkaç ödeme seçeneği sunar.

Binance, 130’dan fazla farklı para birimi ile işlem gören ikinci büyük borsadır. Düşük işlem ücretlerine sahiptir (% 0,1).

Bitmex, üçüncü büyük borsadır ve yalnızca BTC ile işlem yapar. Kısa satış ve marj işlemleri için idealdir.

Bittrex, eski Microsoft güvenlik uzmanları tarafından kurulan ABD merkezli bir değişimdir.

Robinhood, 6 milyon kullanıcıyla yeni bir takas ve sıfır işlem ücreti alıyor.

OKEx Hong Kong merkezli bir değişimdir. 145 farklı şifrelemeden işlem görüyor.

GDAX – Kullanıcıların Bitcoin, Ether, Litecoin ve diğer kripto para birimleri ticaretinde bulunmalarını sağlayan Amerika merkezli bir döviz bürosu.

itBit hem küresel bir tezgah üstü (OTC) alım satım masası hem de global bir Bitcoin değişim platformu olarak faaliyet göstermektedir.

Coinmama – Kolayca almanızı ve satmanızı sağlar. Kredi kartlarını kabul eder ve geniş bir global erişime sahiptir.

Ücretsiz Bitcoin Ticaret Stratejisi Nedir?

Kripto para birimi, cüzdanınızda sahip olduğunuz paradan farklı değildir. İçsel bir değerleri yoktur. Ve gerçek para sadece kağıt parçaları iken kripto para birimi sadece veri parçalarıdır.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri, onları kontrol eden bir merkez bankasına sahip değildir. Bu, kripto para birimlerinin herhangi bir kredi kartı veya aracı olarak görev yapan bankalar olmadan doğrudan kullanıcıdan kullanıcıya gönderilebileceği anlamına gelir. Kripto para birimlerinin en büyük avantajı, merkez bankalarının para kazanmak için yaptığı gibi yazdıramazsınız.

Çok miktarda para basarsanız, enflasyon artar ve bu da para biriminin değerinin düşmesine neden olur. Sınırlı miktarda Bitcoin var. Bu, diğer kripto para birimlerinin çoğunluğu için de geçerlidir. Arz tarafı artmaz, bu da Bitcoin’i enflasyondan etkilenmeye daha az eğilimli kılar.

Hakkında Editor Amca

Bunlara göz atın!

Kar ve Yeni Başlayanlar İçin Bitcoin Ticareti

Bitcoin ticareti, profesyoneller veya yeni başlayanlar için son derece karlı olabilir. Pazar yeni, arbitraj ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir