Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Bitcoin Gold $BTG Nedir?

Bitcoin Gold $BTG Nedir?

Bitcoin gold $BTG nedir, diye merak edenler için Bitcoin sahibi olan herkesin kolaylıkla alabileceği bir Bitcoin türüdür. Bitcoin blok zincir içinde yer alan protokolden başka bir alternatif türü olarak piyasaya sürüldüğü Bitcoin gold $BTG olarak bildirilmektedir.

Bitcoin Gold $BTG Amacı

Bitcoin gold $BTG amacı olarak Bitcoin teknolojisini madenci ödülleri için geliştirmek ifadesi kullanılmaktadır. İkinci sert çatal olarak ifade edilen Bitcoin Gold $BTG, 2017 Ağustos ayında ortaya çıkmıştır.

Bitcoin Gold $BTG Özellikleri

Bitcoin gold $BTG özellikleri hakkında yaptığımız araştırma şu sonuçlara ulaşmamızı sağlamıştır:

Bitcoin gold $BTG için Bitcoin Cash gibi sert çatal özelliği ile ortaya çıkmıştır. Piyasa analistleri, bu kripto para için de aynı derecede bir sonuç oluşturacağı yönünde görüş bildirmektedir.

Bir anda milyar dolarlık değer kazanan Bitcoin için bir başka alternatif olan Bitcoin Gold $BTG ile ilgili görüşlerin genellikle olumlu yönde olduğu belirtilmektedir, Ayrıca bu kripto para birimi ile daha çok kazanç sağlanabileceği yönünde iddiaların bulunduğu bilinmektedir. Endüstri analizcilerinin bu alanda umutlu olduğu ifade edilmektedir.

Bitcoin Gold $BTG Güvenilir mi?

Bütün kripto paralar için geçerli olan güvenilirlik sorgusu Bitcoin Gold $BTG güvenilir mi, sorusu ile yeniden gündeme gelmektedir. Daha güçlü madencilik araçları ile sisteme giriş yaptığı belirtilen Bitcoin Gold için Bitcoin sisteminden daha güçlü bir yapıya sahip olduğu vurgulanmaktadır. Ancak güvenilirlik açısından kesin bir ifade bulmak zordur.

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir