Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Bitcoin Dark $BTCD Nedir?

Bitcoin Dark $BTCD Nedir?

Bitcoin Dark $BTCD nedir, sorusunun cevabı olarak Bitcoin teknolojisinin kripto para sistemi içinde yer alan alternatif bir Bitcoin türüdür. Bitcoin temel zinciri içinde yer alan ve farkli ihtiyaçlara yönelik olarak ortaya çıkan Bitcoin Dark $BTCD, kripto para birimi içinde yer almaktadır. Dark coin diye de ifade edilen Bitcoin Dark $BTCD, gizlilik merkezli olarak işlem yapmaya müsait dijital para birimi ifadesi de Bicoin Dark $BTCD nedir, sorusunun cevabı olarak alınabilir.

Bitcoin Dark $BTCD Özellikleri

Bitcoin Dark $BTCD özellikleri arasında transfer işlemi yapıldığı sırada transfer yapanların anonim bir şekilde kalmasını sağlamaktadır. Adresi ve bütün bilgilerinin gizli kaldığı bilinmektedir.

Bitcoin transferlerinin blokchain içinde yer aldığını ve eskiye dönük olarak kanıtlanabilir özellikte olduğunu öğrenmekteyiz. Bu sebeple Bitcoin kullanıldığında adresin yanı sıra tutar bilgileri internetin olduğu her yerden ulaşılabileceği bilgisi verilmektedir. Bitcoin Dark $BTCD söz konusu olduğunda bu işlemin geriye dönük olarak yapılmasının mümkün olmadığı ifade edilmektedir.

Bitcoin Dark $BTCD sisteminde yapılan işlemler, karma hale gelmiş olan protokoller ve x11 Hash algoritması kullanılmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

Bitcoin Dark $BTCD Diğer Özellikler

Bitcoin Dark $BTCD diğer özellikler içinde Bitcoin Dark $BTCD kripto para biriminin bir merkeze bağlı olmadığı, bir bankaya bağlı olmadığı, resmi kuruluş ile bağlantısı olmadığı yer almaktadır. Derin ağ üzerinde yer alan Bitcoin türlerinden biri olan kripto para birimi elektronik ortamda kullanılmaktadır

Hakkında 8in

Bunlara göz atın!

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir