Web Analytics
Anasayfa / Altcoin / Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Altcoin İçin Daha Az Bilinen Ticaret İpuçları

Bazı altcoinler takas etmek mi istiyorsunuz? En azından kripto para birimleriyle ilgili deneyiminiz varsa, alım satımın zor olabileceğini biliyorsunuzdur, bu nedenle mümkün olan her şeyi doğru şekilde yapabilmeniz ve büyük kazanabilmeniz için elinizden geldiğince bilmeniz gerekir.

Ayrıca, bu makaleyi okuyorsanız, altcoinlerin, özellikle düşük kepli olanların, büyük kazançlar için her zaman büyük bir şansı olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak şifreleme para birimi oldukça karmaşık ve teknik bir pazar olduğundan, bilgiyle donanmış olmanız gerekir. Örneğin, bazı insanlar sizi farklı bir yöne yönlendirmeye çalışabilir, bu yüzden herhangi bir hamle yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerekir.

Bu nedenle, size altcoinler için uzman düzeyinde ticaret ipuçları vereceğimizi düşündüğümüz için, yaptığınız her yatırımın size bir miktar kar getirme şansını en üst seviyeye çıkarırsınız.

Forumlardan Ve Tartışma Gruplarından Uzak Durun

Herhangi bir profesyonel tüccar, insanların altcoinler ve diğer ilgili konular hakkında konuştuğu tartışma panolarından ve sohbet odalarından uzak durmanız gerektiğini size söyleyecektir. Bunu yaparken mantıksız görünebilir, ancak başkaları tarafından yanlış yönlendirilme riski bu sektörde çok büyük.

Birçok sohbet odası, sosyal medya grubu ve Discord, Reddit, Facebook ve Slack gibi tartışma panoları kullanıcıları, çok az bir nedene sahipler, bu nedenle önerileri oyununuza zarar verebilir. Profesyonel bir tüccar olmak ve uzun vadeli bir başarıya ulaşmak için kendinizi konumlandırmak için, paketin önünde durmanız gerekir.

Bitcoin’in Nasıl Hareket Ettiğini Daima İzleyin

Piyasadaki değişimi yönlendiren ana varlık hala bitcoindir. Diğerlerini etkileyebilecek güçlü bir marka adı gibi, kripto para biriminin altın standardıdır.

Bu nedenle, altcoin pazarının bazı önemli değişiklikler yaşadığını fark ederseniz, önce bitcoin pazarına bir göz atın. Çoğu altcoin değeri değerine göre işlem görür, bu yüzden hepsini bir arada tutan temel varlığın göz ardı edilmesi yanlıştır.

Ayrıca, bitcoin ve altcoinlerin ters bir ilişkisi olduğunu bilmelisin. Bu, eğer altcoinlerin değeri azalırsa, bitcoinlerin değer kazandığı anlamına gelir. Tersine, eğer altcoinler kazandığında bitcoinler değer kaybeder. Bu nedenle, eğer bitcoin piyasası özellikle değişkense, yakında da altcoin alım satım koşullarındaki değişimi görmelisiniz.

Fırsatı Kaçıracağınız Korkusuyla Bir Ticarete Girmeyin

Bu, acemi kripto para birimi yatırımcıları arasında kesinlikle kaçınmanız gereken yaygın bir hatadır. Bu sektörde yeni olan insanlar genellikle hareketlerini sürdürmek için korkularını kullanır ve çoğu kaybedilir.

Örneğin, bu durumlardan birinde bulundunuz mu? Bilgisayarınızda işlem görüyorsunuz ve işler iyi gidiyor, ancak aniden işlemin neredeyse bittiğini ve henüz girmediğinizi söyleyen bir pencere açıldı. Bunu görmezden gelebilirsin, ancak ticarete girmeye başlaman için başka bir pencere göründüğünde cezbedilme daha da artar.

Düzenli Mola Ver

Kripto para pazarı, hızla değişen bir ortamdır ve çok fazla dikkatinize ihtiyaç duyar, ancak bu, yatırımlarınızın her zaman nasıl yapıldığını kontrol etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Tabii ki, madeni paralarınızı kontrol etmek ve değerlerinin yükseldiğini görmek şaşırtıcıdır, ancak hayatınıza ciddi değişiklikler getirebilecek bir saplantı geliştirme riski taşıdığınızı da hatırlamanız gerekir.

Hakkında Editor Amca

Bunlara göz atın!

Başlangıç Kılavuzu: Mastercoin Nedir? İlk Altcoin

Mastercoin, bu teknolojiyi güvenli ve korumalı işlemler yapmak için kullanan ilk bitcoin çözümüydü. Bu, kripto …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir